Ostatnimi czas, obserwuje się coraz częstsze zakładanie firm. Przedsiębiorca musi zdawać sobie sprawę z tego, że JDG to nie tylko sprzedaż, ale także wymogi, które narzuca nam państwo, a mowa tu między innymi o prowadzeniu księgowości i rozliczaniu podatku. W firmach z reguły prowadzona jest mała księgowość w oparciu o KPIR książkę przychodów i rozchodów bądź ryczałt ewidencjonowany. Niestety firmy często nie radzą sobie z rachunkowością, dlatego zatrudniają osoby, które się takimi rzeczami bądź kupują stosowne oprogramowanie.

Super Księga Podatkowa jest w stanie uprościć sprawy rachunkowości w firmie? Takie rozwiązanie pozwala w prosty sposób na prowadzenie książki przychodów i rozchodów czy ryczałt ewidencjonowany (mała księgowość). Nie mniej program posiada wiele użytecznych funkcji. Można go dowolnie konfigurować i korzystać jedynie z tych modułów, które okażą się potrzebne. Wystarczy zakupić program do księgowości taki jak SKP Super Księga Podatkowa, który pomoże nam wypisać dokumenty, wyliczy podatek, sporządzi faktury, ułatwi rozliczenia z kontrahentami, sporządzi i prześle plik JPK-VAT i inne.

Program możemy rozszerzać wraz z rozwojem firmy i istnieje szansa dokupienia pakietu w dowolnym momencie. SKP oferuje wsparcie w zakresie obsługi wprowadzanych zmian dzięki temu użytkownik w prosty sposób spełni wszystkie nowe wymagania. Program przygotowano w dwóch wersjach: dla małych i średnich firm oraz dla biur rachunkowych. Kpir SKP jest niezwykle przydatny i pozwala lepiej zorganizować pracę każdemu przedsiębiorcy. Warto zajrzeć na stronę i pobrać darmową wersję testową. Jeżeli jesteś Użytkownikiem innego programu do małej księgowości a Twój dotychczasowy program nie będzie już rozwijany i wkrótce utraci wsparcie producenta, to warto zmienić go na program SKP.
Nazwa firmy FORMSOFT sp. z o.o.
Ulica św. Antoniego 23
Kod pocztowy 50-073
Miejscowość Wrocław
Region Dolnośląskie