Od 1993 roku firma AVAL zajmuje się teletechniką. W naszej ofercie mamy materiały i urządzenia do budowy radiowęzłów, systemów nagłośnienia PA (100V) oraz systemów konferencyjnych. Oferujemy sprzęt sprawdzonej firmy ITC Audio. W zakresie systemów nagłośnienia sprzedajemy uniwersalne centrale nagłośnienia, wzmacniacze miksujące z wbudowanym źródłem dźwięku oraz wzmacniacze mocy jedno- i wielokanałowe. Sprzedajemy także mikrofony, pulpity mikrofonowe oraz różnego rodzaju głośniki.

W szerokiej gamie znajdą Państwo głośniki sufitowe, naścienne, ogrodowe, kolumny i tuby głośnikowe. Mamy też przenośne zestawy nagłośnieniowe potrzebne przy organizacji imprez plenerowych i pielgrzymek. Zapewniamy fachowe doradztwo techniczne i pomoc w zaprojektowaniu i budowie małych i dużych systemów nagłośnienia Public Address (100V). Może to być instalacja w domu i ogrodzie, w firmie i sklepie. Zapewniamy pomoc w doborze sprzętu w zależności od potrzeb i zaplanowanych nakładów finansowych inwestora.

W ofercie AVAL są ponadto systemy technicznej ochrony mienia, w tym domofony i wideodomofony, alarmy przeciwwłamaniowe i przeciwpożarowe, monitoring wizyjny CCTV i IP oraz systemy kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy. Mamy także bogatą ofertę wszelkich materiałów i urządzeń do budowy instalacji antenowych indywidualnych i zbiorowych. Mieszczą się w tym multiswitche satelitarne wysokiej jakości zapewniające niezawodny odbiór telewizji satelitarnej. Ofertę uzupełniają szafy rackowe 19” z osprzętem, akumulatory bezobsługowe, zasilacze oraz elektrozaczepy, rygle elektromagnetyczne i elektromagnesy do drzwi.