Polecamy Active-woman.pl - salon kosmetyczny Kraków

Active-woman.pl - salon kosmetyczny Kraków

Dodano: 9 miesięcy 2 tygodnie temu

OXYINSTA to urządzenie do masażu powięziowego, liftingującego i drenującego, którego działanie łączy rytmiczny, pulsujący masaż powietrzem wykorzystującym dodatnie ciśnienie tzw. air boxing/air gun, elektroporację, termoterapię i krioterapię. Zabieg ten działa 10x mocniej niż masaż KOBIDO. Efekty masażu na urządzeniu OXYINSTA widoczne są już po pierwszym zabiegu i utrzymują się przez długi czas.

Działanie zabiegu:odmłodzenie, działanie liftingujące, poprawa cyrkulacji krwi, [*]zwiększenie dotlenienia i odżywienia, działanie detoksykujące i drenażowe, ogólna poprawa stanu cery, rozjaśnienie cery, przyspieszenie metabolizmu, poprawa nawilżenia. Termoterapia. Podczas zabiegu temperatura dochodzi do 40 °C. Terapia termiczna zwiększa efektywność elektroporacji i polepsza penetrację aktywnych składników. Zabieg działa drenażowo, oczyszczająco i usprawnia metabolizm komórkowy. Podczas termoterapii dochodzi do przekrwienia tkanek, zwiększa się także resorpcja i trofika tkanek.

Krioterapia. W trakcie terapii zimnem najniższa temperatura dochodzi do – 15 °C. Krioterapia działa łagodząco, ujędrniająco i wspomaga Restrukturyzację kolagenu. Stosowana z elektroporacją potęguję jej działanie.

Air Boxing/Air Gun. Pulsujący, rytmiczny masaż powietrzem wykorzystuje ciśnienie dodatnie. W zależności od ustawień może działać drenażowo i dotleniająco lub zapewnić efekt masażu powięziowego. Zabieg przyspiesza krążenie krwi, polepsza retencję wody i napięcie skóry. Masaż powięziowy działa relaksująco na mięśnie, uwalnia je od napięć i spłyca zmarszczki. Zwiększa także sprężystość skóry i usuwa przykurcze. Jest też wskazany w przypadku asymetrii i napięć mięśniowych.